Anneniz bir zombiye dönüşse ne yapardınız ? Santa Clarita Diet

Yazan: Jerf Tecimer // Tarih:


 

Merhaba zombi-severler! Bugün sizler ile Netflix’in güzel, bir o kadar da komik dizisine şöyle bir bakacağız. Santa Clarita Diet…

Zengin, nezih ve huzurlu bir Amerikan mahallesinde otursanız, sokağınızda bir zombi ister miydiniz ?

Oldukça yeni olan dizimizin ilk sezonu 2017’de, ikinci sezonu ise geçen hafta sonu çıktı. Bu güzel ve komik dizi yine bir ailenin hayatını anlatıyor. Sıkıcı bir aile değil hayır hayır.

Çiftimiz emlakçılık görevini yerine getirirken, annemiz kusmaya, deli gibi kusmaya başlıyor. Olaylar gelişiyor ve bir bakmışız ki annemiz bir zombi. Sadece taze insan eti yiyor ve içindeki deli, sınırsız kadın kendini göstermek için sabırsızlanıyor. Tabii zombilerin aç kalmaya hiç tahammülü yoktur, bir yerden insan bulmak lazımdır. Bunun tek çaresi sanırım sizin de tahmin edeceğiniz gibi insan öldürmek. (Komşunuzun polis olması size pek yardım etmeyecek. Yoksa edecek mi?)

Yavaş, sıkıcı, beyinsiz zombileri benim gibi sevmeyenler varsa bu çılgın-zombi rolünü çok seveceksiniz.Uzun zamandır böylesine orjinal fikirli ve komik bir dizi izlememiştim. İçinizi ısıtacak ve kahvenizi içerken güne iyi başlamanızı sağlayacak bir dizi. Gülmek, eğlenmek ve birazcıkta olsun yakalanmaktan korkmak istiyorsanız, bu dizi tam size göre.

O zaman iyi seyirler!


Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak Gerekli yerler yıldız ile gösterilmiştir *

Oynat Kapak Parça Adı
Parça Yazarları