Dizi Önerisi

Yazan: Gizem Demirel // Tarih:


Radyo Gece

 

Bu hafta mini bir dizi listesiyle karşındayım Gececi. Tek tek yazmaktansa farklı türdeki dizileri senin için kısacık bilgilerle derledim. Hepsi o kadar güzel ki, seç birini ve hemen izle.

1. Hannibal
-Kesmeli biçmeli olaylar, psikolojik diyaloglar ve anlık gelişen dramlarla her şeyi kusursuz hale getiren senarist… Zamansız bitmesi kalbimde derin yara açsa da her sene “yeniden başlayacak” haberleriyle amansız bir umut içerisindeyiz. Koskoca dizi sektörüne sığmayan Hannibal’ı asla unutmayacağız… Asla…

2. Fringe
-Hala final bölümünü izlemeye kıyamadığım bilim kurgu harikası. Olivia Dunham’ın askerleriyiz.

3. The Big Bang Theory
-Stephen Hawking, Tesla gibi ünlü biliminsanlarının da konuk oyuncu olarak katıldığı; bilim, arkadaşlık, ilişkiler üzerine izlemesi oldukça keyifli bir sit-com. Biteceğini öğrendiğimden beri oldukça hüzünlüyüm. Son şakası güldürmedi…

4. Teen Wolf
– Fantastik, doğaüstü, gençlik sevenler için en güzel seçenek. Kurtadamlar, vampirler, ölüm habercileri kaynıyor, ortalık karışık.

5. Black Mirror
– Yakın geleceğin tüm korkunçluğunu yüzümüze tokat gibi çarpıyor. İzleyelim, aydınlanalım.

6. Sherlock
– Tam bir seneyi üç bölüm için beklediğim aklımdan hiç çıkmıyor ama beklenir. Beş sene de beklenir. Benedict Cumberbatch tüm insanlara oyunculuk dersi verebilir. Hem eğlenceli hem heyecanlı hem de sürprizlerle dolu.

8. Supernatural
– 13 sezondur heyecanı bir dakika bile eksiltmeyen, vazgeçilmeyen diziler arasında. Hele o 1967 model impalası yok mu? Ahhh kalbimmmm…

9. The Flash
– Adı gibi hız kesmeden devam ediyor. “My name is Barry Allen” repliğinin hastasıyız. Ekranlara bizi nasıl da kilitliyor ama.

10. The Vampire Diaries
– Az beklemedik aşıklar kavuşsun diye. Damon sayesinde vampirliği daha bi sevdik. Finalinde ağlamaktan kaç selpak harcadım bilmiyorum. Bitti ama neden?

11. Six Feet Under
– Zaten uzun uzun yazmıştım bu dizi hakkında, aşağılarda mutlaka bulabilirsin ama ne diyebilirim ki, her yere yazmak istiyorum izlenilmesi için. Benim sonsuza kadar favorim kalacak.


Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak Gerekli yerler yıldız ile gösterilmiştir *

Oynat Kapak Parça Adı
Parça Yazarları