Six Feet Under

Yazan: Jerf Tecimer // Tarih:


 

Bugün sizlere 2001 yapımı efsane bir diziyi tanıtacağım. Six Feet Under!

Başrollerinde Peter Krause’nin ve Michael Hall’ın oynadığı efsane dizi döneminin en iyi dizileri arasına girmeyi başarmıştır.

5 Kişilik mutlu mesut bir aile, babanın ölümü ile kırılma noktasına gelir. Noel arifesi için bir araya gelen aileyi sarsan bu acı haberi anne Miss Fisher alır. Yıkılan anne haberi oğlulları ile paylaşır ve dizimiz başlar.

Fisher ailesi geçimini cenaze düzenlemeleri ile sağlamaktadır. İnsanların ölümleri aslında onlar için çokta üzücü bir haber değildir. Ölüleri sevmeyen Nate başka bir iş için şehirden ayrılırken David babası ile çalışır. Ailenin ergen kızı Claire, zamanını, her ergen gibi kötü şeyler yaparak geçirmektedir. Babasının ölümü ile iyice sorumsuzlaşacaktır. Annemiz Miss Fisher ise… Onu tanımlamaya sözler yetmez. İzlemeniz lazım. Ama şunu söylemem gerekir ki hayatımda gördüğüm en komik ve ilginç karakterlerden biri.

Aile içi ilişkileri, karakterlerin özel hayatlarını ve psikolojisini anlatan bu dizi akşamüstü kahvenizi içerken hoş vakit geçirmenizi sağlayacak. Aile içi komedi ve dramı aynı anda yaşayacak ve ilginç cenaze işleri öğreneceksiniz. O zaman haydi izlemeye!


Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak Gerekli yerler yıldız ile gösterilmiştir *

Oynat Kapak Parça Adı
Parça Yazarları